V.I.P. akce s  PERMANENTEM...

Nejprve se pokochejte fotkami z našich loňských akcí a pak si rezervujte svůj víkend nebo třeba dovolenou s PERMANENTEM :)

"Milá Katko, ještě jednou dík za víkend po všech stránkách příjemný, užitečný, životbudící. Mnohokrát překonal očekávání. Aplikaci jsem pořídila, cvičím a doporučuji prozkoumat i pacientům v ordinaci. Je instruktivní, přívětivá, cviky jsou dobré. Pozdrav a dík i Tomovi." ZR, neuroložka a rehabilitační lékařka

VÍKENDY 

- PERMANENTO všemi smysly a do hloubky -

Budeme kombinovat cvičení s povídáním a různě to prokládat aktivním odpočinkem v přírodě či sauně. Dozvíte se vše o PERMANENTU a budete mít čas pohyby opravdu hluboce prožít a naučit se jejich modifikace a varianty!!! Začátky vždy v pátek odpoledne a konce v neděli odpoledne. Víkendové akce jsou zároveň odrazovým můstkem a nezbytností pro budoucí lektory.

  • PROGRAM je připravený tak, abyste se nenudili a zároveň si to maximálně užili - součástí je cvičení, povídání a cvičení, sdílení, příroda a domácí zdravá strava s možností různých diet na přání
  • CENA: cena 6 500 Kč obsahuje ubytování, plnou penzi a pohybově-vzdělávací program PERMANENTO + možnost dopravy z Prahy po domluvě

12. 4. - 14. 4. 2024 - proběhlo

Víkend v usedlosti Buchov poblíž Blaníka (OBSAZENO)

8. 11. - 10. 11. 2024 

před-vánoční víkend v usedlosti Buchov poblíž Blaníka (kapacita 12 - volno 12)

7. 6. - 9. 6. 2024 - proběhlo

Víkend v Rezi-Dance na pokraji Novohradských hor (OBSAZENO)

11. 10. - 13. 10. 2024

Víkend v Rezi-Dance na pokraji Novohradských hor (volno 5/10)

DOVOLENÁ 

- prodlužte si léto S PERMANENTEM -

ZAVŘETE OČI A PŘEDSTAVTE SI... jste na yachtě, máte vítr v plachátch a cítíte vůni moře. Je to jedinečný pocit mimo čas a prostor, kdy nemusíte vůbec nic, můžete jen být. Každý den se ocitnete v jiném přístavu nebo zátoce Jadranu, každý den se dozvíte něco nového, každý den si zacvičíte, každý den budete mít postor sami pro sebe... a bude o Vás královsky postaráno! Bydlet budete v kajutách pro dva s vlastní toaletou a sprchou. Žádné povinnosti - jen jedna velká radost a aktivní odpočinek! PERMANENTO se vám dostane nenápadně pod kůži a vy uvidíte, jak skvělý společník to může být i na dovolené a že může vašemu životu dodat nový rozměr!

  • PROGRAM: cvičení, povídání, plavba, sdílení, objevování, koupání, dobré jídlo a pití - vše operativně, abychom dovolenou propluli hladce a vrátili se odpočatí a plní energie.
  • TERMÍN: 28. 9. - 5. 10. 2024
  • MÍSTO:  jedna z marin poblíž Šibeníku
  • CENA: cena 35 000 Kč/osoba zahrnuje ubytování na yachtě včetně veškerých poplatků za kotvení, plnou penzi, pohybově-vzdělávací program PERMANENTO, služby kapitána, uvítací balíček a malé překvapení! Možností dopravy z Prahy pro prvních 6 zájemců 3 000 Kč zpáteční "místenka" nebo  letecky do Splitu (transfer z letište v ceně).

CHCETE SI ZAREZEROVAT SVÉ MÍSTO NEBO VĚDĚT VÍCE?

Rezervaci je potřeba závazně potvrdit úhradou zálohy v minimální výši 3.000,- Kč v případě víkendu nebo 10 000,- Kč v případě dovolené na katamaránu. Termín splatnosti a číslo účtu vám přijde emailem při potvrzení rezervace. Rezervace bude závazná až na základě přijaté zálohy.


Bankovní spojení: 2701297125 / 2010 Fio Banka, a.s., V Celnici 1028/10, 117 21 Praha 1 (do zprávy celé jméno a adresu - v případě zájmu o doklad, který proplatí ZP, a účel platby)

IČ: 71573020


STORNO PODMÍNKY VÍKENDŮ S PERMANENTEM

Vždy se vám snažíme vyjít maximálně vstříc a v případě zrušení pobytu z vaší strany hledáme řešení v oslovení náhradníků. Pokud však náhradu neseženeme, platí tyto podmínky:

Storno pobytu do 21 dní před začátkem akce je ve výši 10% z platby (pokrývající související administrativní náklady).

Storno pobytu 21 až 14 dní před začátkem akce je ve výši 50%.

Storno pobytu 14 dní až 7 dní před začátkem akce je ve výši 75%.

Storno pobytu 7 – 0 dní před začátkem akce je ve výši 100% ceny.

Výměna osob je možná kdykoli se 100% návratností.

STORNO PODMÍNKY DOVOLENÉ S PERMANENTEM

Záloha je nezbytná pro závaznou rezervaci a vratná pouze při zrušení akce ze strany pořadatele.

Akce proběhne při minimálním počtu 6 závazných zájemců.

Při zrušení akce pro nedostatek minimálního počtu závazných zájemců je vrácena záloha ve výší 100%.

Storno pobytu 31 dní před začátkem akce je ve výši 50% doplatku.

Storno pobytu 30 – 0 dní před začátkem akce je ve výši 100% ceny (záloha a doplatek).

Výměna osob je možná kdykoli se 100% návratností.