"Zoomově" teoreticky proč a jak

"ZOOM" WORKSHOPY

 • VÍTE, že dýchání je ve své podstatě pohyb? Dokonce ten nejdůležitější... může pomoci s bolestmi zad a mnohem víc... ale jen pokud dýcháte správně!
 • VÍTE, že pohyby hlavou mohou aktivovat i hluboké břišní svaly? Že mají obrovský vliv na rovnováhu i propriorecepci, tedy vnímání vašeho těla v pohybu a prostoru?
 • VÍTE, že se můžete jen tak povalovat a zároveň optimalizovat zapojování svalů? Že u toho budete pečovat nejen o oblast bederní pátře, ale také aktivovat mozkové buňky?
 • VÍTE, že existuje pohyb, který vás zklidní, ať už vás vyvedlo z míry cokoliv? Že u něj budete i dokonale posilovat celé tělo?
 • VÍTE, že lezení po čtyřech není důležité jen pro batolata? Že může zlepšit propojení mozkových hemisfér nebo dokonce sebevědomí i v dospělosti?

NEVÍTE? Pak neváhejte a přihlaste se "zoom" workshop!

Na interaktivní "zoom" workshopu PERMANENTO pochopíte proč je potřeba pečovat o tělo, jak na něj působí (ne)pohyb a seznámíte se s principy a základními pohyby konceptu cvičení PERMANENTO. Pak už stačí stáhnout aplikaci PERMANENTO, začít se cvičením a pak dělat to, co vás baví s radostí a bez bolestí co nejdéle! Celá akce je o pohybu a trochu i v pohybu - jinak a v souvislotech! Nečekejte tedy nečinnost a anonymitu!!

Cena: cena 590 Kč - částkou přispíváte 100 Kč na speciální kolečkové křeslo pro jednu mladou dámu!

 • dozvíte se o pohybu optikou dnešní doby a o cvičení jako o hygieně těla
 • seznámíte s principy PERMANENTA a s pěti základními pohyby inspirovanými principy vývojové kineziologie, některé si i vyzkoušíte
 • pochopíte, proč jsou tak důležité, jak konkrétně působí a jak obrovský přesah mají
 • naučíte se, jak pohyby modifikovat, aby to odpovídalo vaší kondici a cílům a aby mohly zapadnout do vašeho každodenního života

Reference: 6. 5. 2021 "Už dlouhou dobu jsem hledala cvičení, které můžu začlenit okamžitě do každodenního života. Permanento splňuje všechno, co jsem hledala. 10 minut si člověk najde, pokud chce. Jestli patříte k lidem, kteří potřebují dobře rozumět proč a jak, aby mohli začít, ZOOM workshop je pro vás. Můžete si tam i zažít drobnou ochutnávku, která prokládá povídání. A pak už jen začít cvičit s aplikací PERMANENTO!" Markéta M.

NEJBLIŽŠÍ TERMÍN - neděle 13. 6. 2021 od 19:00 do 21:00

přihlášky do čtvrtka 10. 5. - kapacita 6 - 12 zájemců (zbývá 12 míst)

"SÓLO" WORKSHOPY

(dočasně pozastaveno - snad budeme moci brzy navázat)

Na "sólo" workshopu PERMANENTO v průběhu třech hodin pochopíte proč a naučíte se, jak velmi efektivně a z pohodlí domova pečovat o tělo a potažmo duši, aby mohly fungovat správně a tedy bez bolestí (více). Doma pak bude stačit pár minut a dále se dle potřeby a chuti  budete moci zdokonalovat  na některé z pravidelných lekcí. Budete plně samostatní, ale ani doma nezůstanete bez podpory - tam pomůže nová aplikace PERMANENTO.

Cena:  1 200 Kč/workshop + možnost využít příspěvku ZP.

 • osvojíte si několik velmi efektivních pohybů inspirovaných principy vývojové kineziologie
 • pochopíte, proč jsou tak důležité, jak konkrétně působí a jak obrovský přesah mají
 • naučíte se jednotlivé pohyby modifikovat tak, aby to odpovídalo vaší kondici a cílům a aby mohly zapadnout do vašeho každodenního života

Pro inspiraci si můžete přečíst článek z blogu o bránici - je to sval, který se nevyplatí podceňovat!

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY - individuální po domluvě (2 - 4 zájemci)  

 • všední dny odpoledne/podvečer
 • víkendy po individuální domluvě prakticky kdykoliv

Workshopy na cestách

Pokud se vám líbí cvičení PERMANENTO, ale nehodí se vám lokalita nebo termín, workshop může přijet za vámi. Stačí 6 či více zájemců! Pro více informací napište!

Ideální pro skupiny kamarádů nebo sportovců a firmy, které si zakládají na zdraví svých zaměstnanců:

 • pokud jste zaměstnavatelem, můžete pomoci svým zaměstnancům zlepšit zdraví, kondici i produktivitu
 • pokud jste zaměstnancem, můžete nápad prezentovat nadřízeným


DALŠÍ AKCE BUDOU OBNOVENY, JAKMILE TO BUDE MOŽNÉ

Prostor 8, Šmilovského 8

Pexeso, Žabovřeská 1227, Zbraslav

Animika Hub, Křižíkova 27