Cvičte si doma...

!!! ON-LINE PROGRAM PERMANENTO DO ZAČÁTKU NA 21 DNÍ

Pokud víte, co jaký pohyb ovlivňuje a jaké má přesahy do dalších oblastí života, tak se tím stává vědomějším, efektivnějším a udržitelnějším. Propojení prožitku s širšími souvislostmi dodá cvičení další rozměr. Proto tu je tento program na 21 dní, kde vše pochopíte, naučíte se a vyzkoušíte si! Teorie a praxe se stane jedním a Vy budete plně samostatní na cvičení doma. Odstartujete nový začátek!

Každý den se dozvíte něco nového, zacvičíte si a inspirujete se! Každý den se budete cítit o kousek lépe a na konci už nebudete chtít přestat! Postupně se naučíte vnímat vlastní tělo a pracovat s ním tak, aby mohlo v dnešní době fungovat správně a být Vám v životě oporou. Nemusíte obrátit svůj den vzhůru nohama... bude stačit pár minut!

Co můžete očekávat?

  • změníte pohled na pohyb
  • uvědomíte si širší souvislosti a zažijete je na vlastním těle
  • zjistíte, jak málo stačí k tomu, abyste se cítili lépe
  • na konci budete plně samostatní, ale nezůstanete bez podpory

Cena 990 Kč, ale hodnota může být nevyčíslitelná.

!!! APLIKACE PERMANENTO NA KAŽDÝ DEN

...aby vaše tělo fungovalo teď i za pár let!

S touto aplikací nebute na cvičení doma nikdy sami! Má tři části a unikátní rozcestník Pojďte cvičit, který Vás nasměruje přesně na tu správnou sestavu a pomůže Vám rozhýbat tělo, nebo naopak zklidnit duši s ohledem na aktuální rozpoložení a časové možnosti. Stačit budou tři kliky nebo si v Knihovně vyberete svou oblíbenou či nějakou na zpestření z měnícího se bonusového obsahu!

Cena 1 200 Kč/rok ZAUJALO VÁS CVIČENÍ NA DOMA A CHCETE VĚDĚT VÍCE?