Pohyb do firem #JINAK

Rozdíl mezi tím, jestli naše tělo funguje správně nebo jestli se potýkáme s bolestmi či zdravotními komplikacemi je obrovský nejen z pohledu osobního života, ale i z pohledu pracovní produktivity a celkové spokojenosti!

Cvičení PERMANENTO je velice efektiní a zároveň jednoduchý způsob cvičení, který je možné snadno aplikovat do života a tak ho zkvalitnit na všech úrovních!!! Jde o ucelený koncept založený na pochopení širších souvislostí a přijetí zodpovědnosti za své tělo a potažmo zdraví. Základ tvoří unikátní pohybově-vzdělávací program inspirovaný principy vývojové kineziologie pro podporu správného fungování našeho organismu jako celku. Program umíme upravit na míru s ohledem na konkrétní potřeby a preference Vaší společnosti. NABÍZÍME:

  • vzdělávací workshopy pro pochopení širších souvislostí a vnitřní motivaci
  • oživovací lekce pro získání vlastní zkušenosti a inspiraci
  • mobilní aplikaci s video sestavami ke každé příležitosti pro dlouhodobou podporu

Autorkou i lektorkou je Mgr. Kateřina Macháčová, Ph.D., která se pohybem zabývá více než 20 let.

Vystudovala Fakultu Tělesné Výchovy a Sportu při Karlově Univerzitě v Praze. Na téže fakultě pak v roce 2009 ukončila doktorandské studium zaměřené na problematiku hodnocení tělesné zdatnosti u seniorské populace. Několik let působila na Institutu Gerontologie při Wayne State University, kde se zabývala problematikou pohybu a mobility zejména v pokročilém věku. Stála u zrodu metodiky sloužící k identifikaci architektonických bariér v domácím prostředí pro osoby s pohybovým omezením (SEMAFORhome). Založila a vede spolek Pohyb pro život, jehož cílem je podporovat aktivní životní styl a přispívat tak k prodlužování života ve zdraví, a vytvořila koncept cvičení PERMANENTO. Je ředitelkou International Longevity Centre za Českou republiku. V rámci Centra pro studium dlouhověkosti a dlouhodobé péče při FHS UK vede pod záštitou Ministerstva zdravotnictví ČR výzkumný projekt v oblasti aktivního a zdravého stárnutí, publikuje a příležitostně přednáší. Je editorkou a spolu-autorkou monografie o stárnutí "Aktivní gerontologie aneb Jak stárnout dobře".


PROČ PODPOROVAT SVÉ KOLEGY ČI ZAMĚSTNANCE ZROVNA POHYBEM?

O tom, že dlouhodobé sezení škodí našemu organismu, není pochyb ani tajemství. Žijeme ale v době definované nadbytkem sezení a nedostatkem přirozené aktivity, což způsobuje komplikace na úrovni celého organismu. Stále častější bolesti zad či jiné zdravotní komplikace jsou toho důkazem. Mezi další časté projevy patří nedostatek energie, zhoršená kvalita spánku nebo celková nespokojenost, což se odráží ve snížené produktivitě nejen v práci, ale i v soukromém životě. S PERMANENTEM:

  • vyřešíte bolesti nejen zad
  • zlepšíte tělesnou i duševní odolnost
  • přispějete ke spokojenosti a produktivitě

PROČ CVIČENÍM PERMANENTO?

Cvičení PERMANENTO vychází z principů vývojové kineziologie, která je základem většiny dnešních fyzioterapeutických přístupů. Každým cvičením se vrátíte do prvního roku života k pohybům, díky kterým jsme se dokázali vzpřímit a vykročit životu vstříc. Nastartujete tak přirozené procesy v organismu. Postupně se zbavíte dysbalancí, zatuhlosti, bolestí či únavy a obnovíte správné držení těla. Postačí pár minut denně! Změny se brzy projeví ve všech oblastech života.

"Díky, že to, co jste vyzkoumala, šíříte dál a ještě tak milým způsobem. Je to tak srozumitelné, vrcholně logické... už stokrát mi někdo říkal, že je potřeba cvičit, ale teprve teď vím jak a hlavně, co to cvičení konkrétně způsobuje, jak je vše propojené a navíc vnímám okamžité výsledky. Vlastně ani nevím, jak své nadšení popsat!!! " Eva, účastnice workshopu a lekcí (více referencí)CENA OD 6 000

PROGRAM OD 2x 60 MINUT

POČET OD 6 ÚČASTNÍKŮ


MÁTE ZÁJEM PODPOŘIT SVÉ ZAMĚSTNANCE?