Zavřete oči a představte si...

VÍKEND S PERMANENTEM V NOVOHRADSKÝCH HORÁCH

Je pátek odpoledne a vy jste se ocitli v krásném prostoru na samotě v Novohradských horách. Čeká vás nezapomenutelný víkend v jedinečném prostředí, kde se nebudete ani minutu nudit. Budeme kombinovat cvičení s přednáškami a různě to prokládat relaxací v přírodě nebo sauně nebo koupáním v přírodním jezírku. Dozvíte se vše o PERMANENTU a budete mít čas pohyby opravdu hluboce prožít a naučit se jejich modifikace a varianty!!! Začneme v pátek ve 16 00 a bude pokračovat až do neděle 16 00.

 • PROGRAM pro představu: cvičení, povídání a cvičení, sdílení, příroda, dobré a lehké jídlo  s možností různých diet na přání (program bude připravený tak, abyste se nenudili a zároveň si to maximálně užili), sauna, přírodní jezírko
 • TERMÍN: pátek 2. 6. - neděle 4. 6. 2023
 • CENA: cena 6 500 Kč s možností dopravy z Prahy po domluvě + výhodně pro dvojice (11 000 Kč) nebo čtveřice (20 000 Kč)
 • PROBĚHLO

VÍKEND S PERMANENTEM PŘÍMO VE MLÝNĚ NEDALEKO TÁBORA 

Je pátek odpoledne a vy jste se ocitli v jihočeském mlýně, kde v nádherně autentickém prostředí strávíte víkend bez starostí a ještě se naučíte něco, co vám bude sloužit po zbytek života. Budete bydlet v krásných pokojíčcích, nebudete se muset starat ani o jídlo ani o program. Dozvíte se vše o PERMANENTU a budete mít čas pohyby opravdu hluboce prožít a naučit se jejich modifikace a varianty!!! Začneme v pátek v 16 00 a bude pokračovat až do neděle 16 00. Příjezd bude možný od rána.

 • PROGRAM pro představu: cvičení, povídání a cvičení, sdílení, příroda, dobré a lehké jídlo (program bude připravený tak, abyste se nenudili a zároveň si to maximálně užili)
 • TERMÍN: pátek 9. 6. - neděle 11. 6. 2023
 • CENA: cena 5 500 Kč bez dopravy
 • OBSAZENO - REGISTRUJEME NÁHRADNÍKY

novinka: DOVOLENÁ NA KATAMARÁNU S PERMANENTEM

Jste na lodi, máte vítr v plachátch a cítíte vůni moře. Je to jedinečný pocit mimo čas a prostor, kdy nemusíte vůbec nic, můžete jen být. Každý den se ocitnete v jiném přístavu nebo zátoce, každý den se dozvíte něco nového, každý den si zacvičíte, každý den budete mít postor sami pro sebe... a bude o Vás královsky postaráno! Bydlet budete v kajutách pro dva s vlastní toaletou a sprchou. Žádné povinnosti - jen jedna velká radost a aktivní odpočinek! PERMANENTO se vám dostane nenápadně pod kůži a vy uvidíte, jak skvělý společník to může být i na dovolené a že může Vašemu životu dodat nový rozměr!

 • PROGRAM: cvičení, povídání, plavba, sdílení, objevování, koupání, dobré jídlo a pití (vše operativně, abyhom dovolenou propluli hladce a vrátili se odpočatí a motivovaní odstartovat další životní etapu... třeba trochu jinak)
 • TERMÍN: třetí týden v září (17. 9. - 23. 9. 2023)
 • CENA: 44 000 Kč/osoba ALL INCLUSIVE bez dopravy (zajistíme dopravu z letiště Split) - sleva 10% pro první 4 zájemce - zbývají 2 zájemci se slevou


Máte dotaz? Nevájete a zeptejte se...