Vyberte si a vyzkoušejte... pokud jste požádali o termín, vyčkejte na potvrzení

Každý pohyb nebo jeho modifikace má svůj význam a obrovský přesah bez ohledu na zdánlivou jednoduchost nebo naopak komplikovanost. Každá sestava obsahuje vše důležité pro nastartování přirozených a ozdravných procesů v našem organismu. Každé cvičení pomůže Vašemu tělu oživit dokonalé fungování, které jsme bohužel v průběhu života opustili a zatěžujeme se dysbalancemi a následnou bolestí či jiným nekomfortem… často zbytečně!

PROZAŘTE SVŮ DEN

Toto je moje nejobvyklejší a nejoblíbenější ranní sestava, která vždy prozáží můj den. Stejně jako slunce na videu! Neváhejte a vyzkoušejte, ať můžete zářit i vy :)

VYZKOUŠEJTE SI ZÁKLAD

Pokud jste se cvičením Permanenta začali a chcete si vyzkoušet základní pohyby v sestavě a trochu si připomenout to nejdůležitější z teorie, tak toto je akorát!

ZAPOSILUJTE CELÉ TĚLO

Za asi pět minut přirozeně posílíte úplně celé tělo ve statické poloze i v pohybu. Zacvičit si můžete úplně kdykoliv, ale pozor. Sestava je opravdu náročná.Poznámka autorky: občas YouTube nějak záhadně komprimuje videa. Nepodařilo se mi zjistit proč a hlavně jak to opravit. Někdy a pouze někomu nejde zvuk. Proto mám on-line progarmy, kde vše funguje perfektně a proto jsou tady tři varinaty na výběr, kdyby vám snad některé video sabotavalo přehrávání ;)