Vše ve svém vlastním tempu i místě

- NOVINKA -

Právě připravujeme unikátní on-line program na "21 dní, aby PERMANENTO mohlo být permanentní" a abyste mohli začít i v on-linové době! Proč právě 21 dní? Protože právě tolik dní je potřeba k tomu, aby se z něčeho nového stal zvyk! Více o principech cvičení Permanento najdete ZDE.

Je to program, který může od základu změnit váš život k lepšímu. Odstartovat nový začátek! A nebude to náhoda. Každý den se pohyby vrátíte do prvního roku života. Do doby, kdy tělo fungovalo dokonale a kdy jste to byli vy a nikdo jiný. Žádné převzaté motorické dráhy. Žádné převzaté programy. Žádná očekávání. Žádné ego... jen vy, vaše dokonalé tělo a vaše krásná a čistá duše!

CHCETE DÁT VĚDĚT, AŽ TO BUDE? VYPLŇTE FORMULÁŘ A MY SE OZVEME ještě LETOS!!!

Webová aplikace PERMANENTO

Aplikace má tři části. V první nazvané Připomeňte si si můžete připomenout a osvojit základní principy cvičení Permanento a pět pohybů, které se pak v různých modifikacích a úrovních náročnosti prolínají všemi sestavami. Tato část je zdarma a obsahuje texty a instruktážní videa. V části nazvané Pojďte cvičit vás aplikace nasměruje na sestavu, která vám pomůže rozhýbat tělo, nebo naopak zklidnit duši s ohledem na aktuální rozpoložení a časové možnosti (5 - 22 minut). Tyto sestavy jsou zpoplatněny, ale jednu můžete vyzkoušet zdarma. V poslední Knihovně sestav si pak prémioví uživatelé mohou vybrat svou oblíbenou sestavu nebo nějakou na zpestření z měnícího se bonusového obsahu například do kanceláře či na dovolenou!

Jak získat přístup do aplikace: nejprve se zaregistrujte ZDE, abyste mohli nahlédnout a vyzkoušet sestavičku! A pak stačí kliknout kdekoliv na Premium, které vás přesměruje na platební bránu GoPay, kde si můžete zakoupit roční přístup.

Cena je 1 200 Kč/rok

Webová aplikace bude brzy propojena s mobilní aplikací a tedy i ke stažení na GooglePlay či AppStore.

Chcete si zkusit zacvičit? Není problém... stačí kliknout na "play"

Pokud jste se cvičením Permanenta začali a chcete si vyzkoušet základní pohyby v sestavě a trochu si připomenout to nejdůležitější z teorie, tak toto je dobrá volba. Je to takové optimistické pohlazení po těle i duši! Tak rozložte podložku a krásně se užijte těchto 16 minut ;)