Vše ve svém vlastním tempu i místě

On-line program PERMANENTO 21 DNÍ - 33 Kč/den

Nový on-line program na 21 dní, "aby PERMANENTO mohlo být permanentní" a abyste mohli začít i v této době z pohodlí domova! Proč právě 21 dní? Protože právě tolik dní je potřeba k tomu, aby se z něčeho nového stal zvyk!

Je to program, který může od základu změnit váš život k lepšímu. Odstartovat nový začátek! A nebude to náhoda. Každý den se pohyby vrátíte do prvního roku života. Do doby, kdy tělo fungovalo dokonale a kdy jste to byli vy a nikdo jiný. Žádné převzaté motorické dráhy. Žádné převzaté programy. Žádná očekávání. Žádné ego... jen vy, vaše dokonalé tělo a vaše krásná duše!

Více o principech cvičení PERMANENTO najdete ZDE.

Jak získat přístup: nejprve se zaregistrujte, abyste mohli vyzkoušet první den! A pak stačí kliknout na "CHCI POKRAČOVAT A ODEMKNOUT ZBÝVAJÍCÍ DNY", což vás přesměruje na platební bránu GoPay, kde si můžete zakoupit přístup.

CELKOVÁ CENA PROGRAMU - 990 KČ

Webová aplikace PERMANENTO - 100 Kč/měsíc

Aplikace PERMANENTO je váš pomocník na každodenní cvičení. Navazuje na workshop nebo on-line program PERMANENTO 21 dní.  Má tři části. V první nazvané Připomeňte si si můžete připomenout základní principy tohoto cvičení a pět pohybů, které se pak v různých modifikacích a úrovních náročnosti prolínají všemi sestavami. Tato část je zdarma a obsahuje texty a instruktážní videa. V části nazvané Pojďte cvičit vás aplikace nasměruje třemi kroky na sestavu, která vám pomůže rozhýbat tělo, nebo naopak zklidnit duši s ohledem na aktuální rozpoložení a časové možnosti (5 - 22 minut). V poslední části Knihovna sestav si pak prémioví uživatelé mohou vybrat svou oblíbenou sestavu nebo nějakou na zpestření z měnícího se bonusového obsahu například do kanceláře či na dovolenou!

Pokud jste absolvovali on-line program, tak jste se s většinou z nich již seznámili. Pokud jste se cvičením Permanento začali na workshopu, tak je k dispozici zdarma jedna sestava na vyzkoušení.

Jak získat přístup: nejprve se zaregistrujte, abyste mohli nahlédnout a vyzkoušet sestavičku! A pak stačí kliknout kdekoliv na Premium, které vás přesměruje na platební bránu GoPay, kde si můžete zakoupit roční členství a získat tak přístup k mobilní aplikaci ke stažení na Google Play nebo App Store.

CENA ROČNÍHO PŘÍSTUPU - 1 200 KČ

...

Chcete si NEZÁVAZNĚ zacvičit HNED? Není problém...

Pokud jste se cvičením Permanenta začali a chcete si vyzkoušet základní pohyby v sestavě a trochu si připomenout to nejdůležitější z teorie, tak toto je dobrá volba. Je to takové optimistické pohlazení po těle i duši! Tak rozložte podložku a krásně sI užijte těchto 16 minut ;)