Vše ve svém vlastním tempu i místě

On-line program PERMANENTO 21 DNÍ

Právě byl spuštěn nový on-line program na 21 dní, "aby PERMANENTO mohlo být permanentní" a abyste mohli začít i v této době z pohodlí domova! Proč právě 21 dní? Protože právě tolik dní je potřeba k tomu, aby se z něčeho nového stal zvyk!

Je to program, který může od základu změnit váš život k lepšímu. Odstartovat nový začátek! A nebude to náhoda. Každý den se pohyby vrátíte do prvního roku života. Do doby, kdy tělo fungovalo dokonale a kdy jste to byli vy a nikdo jiný. Žádné převzaté motorické dráhy. Žádné převzaté programy. Žádná očekávání. Žádné ego... jen vy, vaše dokonalé tělo a vaše krásná duše!

Více o principech cvičení PERMANENTO najdete ZDE.

Jak získat přístup: nejprve se zaregistrujte ZDE, abyste mohli vyzkoušet první den! A pak stačí kliknout na "CHCI POKRAČOVAT A ODEMKNOUT ZBÝVAJÍCÍ DNY", což vás přesměruje na platební bránu GoPay, kde si můžete zakoupit přístup.

Cena je 990 Kč

Webová aplikace PERMANENTO

Aplikace PERMANENTO navazuje na workshop nebo on-line program PERMANENTO 21 dní. Má tři části. V první nazvané Připomeňte si si můžete připomenout základní principy tohoto cvičení a pět pohybů, které se pak v různých modifikacích a úrovních náročnosti prolínají všemi sestavami. Tato část je zdarma a obsahuje texty a instruktážní videa. V části nazvané Pojďte cvičit vás aplikace nasměruje třemi kroky na sestavu, která vám pomůže rozhýbat tělo, nebo naopak zklidnit duši s ohledem na aktuální rozpoložení a časové možnosti (5 - 22 minut). Tyto sestavy jsou zpoplatněny kromě jedné ukázkové. Pokud jste absolvovali on-line program, tak jste se s většinou z nich již seznámili. Pokud jste se cvičením Permanento začali na workshopu, tak je k dispozici zdarma jedna sestava na vyzkoušení. V poslední části Knihovna sestav si pak prémioví uživatelé mohou vybrat svou oblíbenou sestavu nebo nějakou na zpestření z měnícího se bonusového obsahu například do kanceláře či na dovolenou!

Jak získat přístup: nejprve se zaregistrujte ZDE, abyste mohli nahlédnout a vyzkoušet sestavičku! A pak stačí kliknout kdekoliv na Premium, které vás přesměruje na platební bránu GoPay, kde si můžete zakoupit roční přístup.

Cena je 1 200 Kč/rok

Webová aplikace bude brzy propojena s mobilní aplikací a tedy i ke stažení na GooglePlay či AppStore.

Chcete si zkusit zacvičit? Není problém. Stačí kliknout na "play"

Pokud jste se cvičením Permanenta začali a chcete si vyzkoušet základní pohyby v sestavě a trochu si připomenout to nejdůležitější z teorie, tak toto je dobrá volba. Je to takové optimistické pohlazení po těle i duši! Tak rozložte podložku a krásně sI užijte těchto 16 minut ;)