Vše ve svém vlastním tempu i místě

- NOVINKA -

Právě připravujeme unikátní on-line program na "21 dní, aby PERMANENTO mohlo být permanentní" a abyste mohli začít i v on-linové době! Proč právě 21 dní? Protože právě tolik dní je potřeba k tomu, aby se z něčeho nového stal zvyk!

Je to program, který může od základu změnit váš život k lepšímu. Odstartovat nový začátek! A nebude to náhoda. Každý den se pohyby vrátíte do prvního roku života. Do doby, kdy tělo fungovalo dokonale a kdy jste to byli vy a nikdo jiný. Žádné převzaté motorické dráhy. Žádné převzaté programy. Žádná očekávání. Žádné ego... jen vy, vaše dokonalé tělo a vaše krásná a čistá duše!

Aplikace PERMANENTO

Aplikace má aktuálně tři části. V první nazvané "Než se pustíte do cvičení" si osvojíte (nebo připomenete) základní principy cvičení Permanento a pět pohybů, které se pak v různých modifikacích a úrovních náročnosti prolínají všemi sestavami. V části nazvané "Pojďte cvičit" vás aplikace nasměruje na sestavu, která vám pomůže rozhýbat tělo, nebo naopak zklidnit duši s ohledem na aktuální rozpoložení a časové možnosti (5 - 22 minut). A zatím poslední je "Knihovna sestav", kde jsou sestavy seřazeny podle náročnosti a vy si můžete vybrat svou oblíbenou.

Cena: základní verze ("Než se pustíte do cvičení" + dvě sestavy) zdarma, prémiový přístup (pro využití všech sestav a rozcestníku "Pojďte cvičit") 1 190 Kč/rok nebo 599 Kč/čtvrtletí.

KE STAŽENÍ PRO iOS i ANDROID - stačí kliknout a je to!

Video na vyzkoušení doma

Další inspirace - cvičit lze kdekoliv, kdykoliv a stačí pár minut

Měli jste náročný den? Zbývá vám energie tak akorát na to se někam svalit nebo se vrhnout na ledničku? Zkuste nepodlehnout...

Krátké video, které kombinuje několik způsobů přetáčení od nejlehčí varianty po tu nejnáročnější. Vyzkoušejte...

Čtyři minutky, které vás zklidní a nabijí zároveň! Začněte několika nádechy pěkně hluboko do břicha...