OD WORKSHOPŮ PŘES LEKCE PO AKCE

Jak začít "PERMANENTIT"?

Pokud víte, co jaký pohyb ovlivňuje a jaké má přesahy do dalších oblastí života, tak se tím stává vědomějším, efektivnějším a udržitelnějším. Propojení prožitku s širšími souvislostmi dodá cvičení další rozměr. Proto tu jsou úvodní WORKSHOPY, kde vše během 3 hodin pochopíte základ, naučíte se a vyzkoušíte si! Nově můžete začít i na jedné z AKCÍ, kde na vše bude více času a budete mít příležitost pohyby opravdu hluboce prožít a naučit se jejich modifikace a varianty! Teorie a praxe se stane jedním a Vy budete plně samostatní na cvičení doma, ovšem nezůstanete bez podpory.

Co můžete očekávat:

  • osvojíte si několik velmi efektivních pohybů inspirovaných principy vývojové kineziologie
  • pochopíte, proč jsou tak důležité, jak konkrétně působí a jak obrovský přesah mají
  • naučíte se je modifikovat tak, aby aby mohly zapadnout do Vašeho každodenního života

"Mockrát díky za skvělý workshop a báječný přístup. Byť jsem jako zabedněnej kluk měl vždy takový lehký vnitřní nezdůvodnitelný rezervovaný postoj k různým podobným akcím, musím narovinu říci, že jsem uplně nadšenej, že jsme to s Kačkou absolvovali. Skvěle jsi nám popsala a ukázala věci, které vlastně člověk nějak vnitřně cítí, že tak jsou, ale sám je nedokáže převést na praktické cvičení. Ale po workshopu ano! Byl to báječný večer, kde jsme si mohli zkusit se rozvzpomenout na vlastní přirozené pohyby a teď už je jen na každém z nás, aby nepolevil a mohly se dostavit výsledky tohoto geniálně a jednoduše pojatého cvičení a i vlastně cesty k sobě." Tom a Kačka, 4. 4. 2022 (více referencí)


Jak neskončit a "PERMANENTIT" dál, aby to fungovalo?


Každý máme tendence lenivět a zapomínat. Moc dobře to znám! Proto tu je aplikace PERMANENTO na cvičení doma. Ale protože osobní kontakt je nenahraditelný, nabízíme i skupinové LEKCE, kde se můžete pod odborným dohledem zdokonalit, poopravit provedení jednotlivých pohybů, přiučit se nové modifikace a hlavně se společně inspirovat a motivovat! Na lekce je možné chodit jednou za čas nebo pravidelně za zvýhodněné ceny formou kurzovného.

Co můžete očekávat:

  • zpevníte hluboký stabilizační systém
  • zlepšíte funkci rovnovážného ústrojí a propojení mozkových hemisfér
  • posílíte svalové skupiny s tendencí k ochabování
  • protáhnete svalové skupiny s tendencí ke zkracování
  • postupně se zbavíte se nerovnováhy všeho druhu, opravíte držení těla a získáte energii

"Určitě vyzkoušejte! Sama jsem znovu začala s PERMANENTO sestavičkami dva měsíce po porodu. Každé ráno si restartuju tělo, rozproudím krev a co nejvíc - ukradnu si 10 minut jen pro sebe! Už po dvou týdnech každodenního cvičení začínám cítit změny. Tělo se pomalu navrací do normálu a dostává energii! A tu teď fakt potřebuji! Někdy se ráno motám únavou, zacvičím si a jako bych si dala kafe nebo hodinu spánku! Začínalo se mi sice ztěžka, ale teď už to jde skoro samo. Takže pouhé dva týdny mohou udělat mega-změnu. Díky, Káčo!" Zuzka, 6.6.2018 (více referencí)


Máte dotaz? Nevájete a zeptejte se...