OD WORKSHOPŮ PŘES LEKCE PO AKCE

Jak začít "PERMANENTIT"?

Pokud víte, co jaký pohyb ovlivňuje a jaké má přesahy do dalších oblastí života, tak se tím stává vědomějším, efektivnějším a udržitelnějším. Propojení prožitku s širšími souvislostmi dodá cvičení další rozměr. Proto tu jsou úvodní WORKSHOPY, kde vše během 3 hodin pochopíte základ, naučíte se a vyzkoušíte si! Nově můžete začít i na jedné z AKCÍ, kde na vše bude více času a budete mít příležitost pohyby opravdu hluboce prožít a naučit se jejich modifikace a varianty! Teorie a praxe se stane jedním a Vy budete plně samostatní na cvičení doma, ovšem nezůstanete bez podpory.

Co můžete očekávat:

  • osvojíte si několik velmi efektivních pohybů inspirovaných principy vývojové kineziologie
  • pochopíte, proč jsou tak důležité, jak konkrétně působí a jak obrovský přesah mají
  • naučíte se je modifikovat tak, aby aby mohly zapadnout do Vašeho každodenního života


Jak neskončit a "PERMANENTIT" dál, aby to fungovalo?


Každý máme tendence lenivět a zapomínat. Moc dobře to znám! Proto tu je aplikace PERMANENTO na cvičení doma. Ale protože osobní kontakt je nenahraditelný, nabízíme i skupinové LEKCE, kde se můžete pod odborným dohledem zdokonalit, poopravit provedení jednotlivých pohybů, přiučit se nové modifikace a hlavně se společně inspirovat a motivovat! Na lekce je možné chodit jednou za čas nebo pravidelně za zvýhodněné ceny formou kurzovného.

Co můžete očekávat:

  • zpevníte hluboký stabilizační systém
  • zlepšíte funkci rovnovážného ústrojí a propojení mozkových hemisfér
  • posílíte svalové skupiny s tendencí k ochabování
  • protáhnete svalové skupiny s tendencí ke zkracování
  • postupně se zbavíte se nerovnováhy všeho druhu, opravíte držení těla a získáte energii

"Určitě vyzkoušejte! Sama jsem znovu začala s PERMANENTO sestavičkami dva měsíce po porodu. Každé ráno si restartuju tělo, rozproudím krev a co nejvíc - ukradnu si 10 minut jen pro sebe! Už po dvou týdnech každodenního cvičení začínám cítit změny. Tělo se pomalu navrací do normálu a dostává energii! A tu teď fakt potřebuji! Někdy se ráno motám únavou, zacvičím si a jako bych si dala kafe nebo hodinu spánku! Začínalo se mi sice ztěžka, ale teď už to jde skoro samo. Takže pouhé dva týdny mohou udělat mega-změnu. Díky, Káčo!" Zuzka, 6.6.2018 (více referencí)


Máte dotaz? Nevájete a zeptejte se...