...začít můžete osobně nebo on-line

Pokud víte, co jaký pohyb ovlivňuje a jaké má přesahy do dalších oblastí života, tak se tím stává vědomějším, efektivnějším a udržitelnějším. Propojení prožitku s širšími souvislostmi dodá cvičení další rozměr. Proto tu jsou pohybov´ě-vzdělávací workshopy nebo on-line program PERMANENTO, kde vše pochopíte, naučíte se a vyzkoušíte si! Teorie a praxe se stane jedním a Vy budete plně samostatní na cvičení doma, ovšem nezůstanete bez podpory. Nově můžete začít i víkendem nebo dokonce na dovolené!

Ať už na workshopu nebo s on-line programem:

  • osvojíte si několik velmi efektivních pohybů inspirovaných principy vývojové kineziologie
  • pochopíte, proč jsou tak důležité, jak konkrétně působí a jak obrovský přesah mají
  • naučíte se je modifikovat tak, aby aby mohly zapadnout do vašeho každodenního života


"Mockrát díky za skvělý workshop a báječný přístup. Byť jsem jako zabedněnej kluk měl vždy takový lehký vnitřní nezdůvodnitelný rezervovaný postoj k různým podobným akcím, musím narovinu říci, že jsem uplně nadšenej, že jsme to s Kačkou absolvovali. Skvěle jsi nám popsala a ukázala věci, které vlastně člověk nějak vnitřně cítí, že tak jsou, ale sám je nedokáže převést na praktické cvičení. Ale po workshopu ano! Byl to báječný večer, kde jsme si mohli zkusit se rozvzpomenout na vlastní přirozené pohyby a teď už je jen na každém z nás, aby nepolevil a mohly se dostavit výsledky tohoto geniálně a jednoduše pojatého cvičení a i vlastně cesty k sobě." Tom a Kačka, 4. 4. 2022 (více referencí)


CHCI ZAČÍT ON-LINE!

Každý den se dozvíte něco nového, zacvičíte si a inspirujete se! Každý den se budete cítit o kousek lépe a na konci už nebudete chtít přestat! Postupně se naučíte vnímat vlastní tělo a pracovat s ním tak, aby mohlo v dnešní době fungovat správně a být Vám v životě oporou. Cena 990 Kč, ale hodnota může být nevyčíslitelná.


CHCI ZAČÍT OSOBNĚ NA WORKSHOPU S KATEŘINOU

- vyberte konkrétní variantu a vyplňte rezervační formulář -

individuální WORKSHOP

KDY: po domluvě pro jednotlivce, páry či skupinky do 4

KDE: Praha 4 Hodkovičky (dostupné MHD, parování OK) 

CENA: 2 200 Kč/osoba - 3 300 Kč/pár - 4 400 Kč/3-4 osoby 

skupinový/firemní WORKSHOP

KDY: po domluvě s ohledem na možnosti pronájmu prostoru pro skupinky do 12 osob (nebo více)

KDE: PROSTOR 8, Praha 2 Vinohrady nebo PEXESO, Praha 5 Zbraslav nebo jinde ;)

CENA: od 7 200 do 14 400 Kč (1 200 Kč/osoba) + pronájem 


VHODNÉ I PRO FIRMY ČI ORGANIZACE, KTERÉ SI ZAKLÁDAJÍ NA ZDRAVÍ A SPOKOJENOSTI SVÝCH KOLEGŮ!

WORKSHOP na cestách

Nejste z Prahy? NEVADÍ!!! Pokud chcete začít a upřednostňujete osobní přístup, ale nejste z Prahy, workshop může přijet za vámi. Stačí 6 či více zájemců! Pro konkrétní info napište, zavolejte nebo vyplňte formulář výše!


Bankovní spojení: 2701297125 / 2010 Fio Banka, a.s., V Celnici 1028/10, 117 21 Praha 1 (do zprávy celé jméno a adresu - v případě zájmu o doklad, který proplatí ZP, a účel platby)

IČ: 71573020