...lekce a apka, abyste neskončili!

Každý máme tendence lenivět a zapomínat. Moc dobře to znám! Proto jsem před lety začala natáčet videa až postupně vznikla unikátní webová a mobilní aplikace, abyste na cvičení doma nezůstali sami a NESKONČILI. Je to "společník", který Vás nenechá zlenivět a současně Vám poskytne nezbytnou svobodu při zachování komplexnosti cvičení. Ale protože osobní kontakt je nenahraditelný, tak jsou v nabídce i skupinové lekce, kde se můžete pod odborným dohledem zdokonalit, poopravit provedení jednotlivých pohybů, přiučit se nové modifikace a hlavně se společně inspirovat a motivovat! Na lekce je možné chodit jednou za čas nebo pravidelně za zvýhodněné ceny formou kurzovného.

Ať tak nebo tak, každým cvičením přirozeně:

  • zpevníte hluboký stabilizační systém
  • zlepšíte funkci rovnovážného ústrojí a propojení mozkových hemisfér
  • posílíte svalové skupiny s tendencí k ochabování
  • protáhnete svalové skupiny s tendencí ke zkracování
  • postupně se zbavíte se nerovnováhy všeho druhu, opravíte držení těla a získáte energii

"Určitě vyzkoušejte! Sama jsem znovu začala s PERMANENTO sestavičkami dva měsíce po porodu. Každé ráno si restartuju tělo, rozproudím krev a co nejvíc - ukradnu si 10 minut jen pro sebe! Už po dvou týdnech každodenního cvičení začínám cítit změny. Tělo se pomalu navrací do normálu a dostává energii! A tu teď fakt potřebuji! Někdy se ráno motám únavou, zacvičím si a jako bych si dala kafe nebo hodinu spánku! Začínalo se mi sice ztěžka, ale teď už to jde skoro samo. Takže pouhé dva týdny mohou udělat mega-změnu. Díky, Káčo!" Zuzka, 6.6.2018 (více referencí)

CHCI APLIKACI NA DOMA

Aplikace má tři části. Nejdůležitější je část Pojďte cvičit, kde vás aplikace nasměruje na sestavu, která vám pomůže rozhýbat tělo, nebo naopak zklidnit duši s ohledem na aktuální rozpoložení a časové možnosti. Třemi kliky se dostanete k té ideální nebo si v Knihovně vyberete svou oblíbenou nebo nějakou na zpestření! Cena 1 200 Kč/rok odpovídá jedné kávě v kavárně měsíčně ;)


CHCI SI PŘIJÍT ZACVIČIT NA LEKCI :)

- vyberte jestli kurz nebo lekci, případně kde a kdy a vyplňte registrační formulář -

Lekce PERMANENTO probíhají v malých skupinkách (do 12 osob), což zajišťuje individuální přístup a neformální atmosféru. S sebou pohodlné oblečení, boty netřeba a podložky jsou k dispozici. Pokud si nejste jisti, jestli Vám cvičení bude sedět, můžete přijít nezávazně vyzkoušet - stačí napsat!

ÚTERKY S KATEŘINOU 18:00 - 18:55    

KDE: PROSTOR 8, Šmilovského 8, Praha 2 Vinohrady

KDY: aktuální kurz 17. 1. 2023 - 28. 03. 2023

CENA: kurzovné 2 020 Kč/11 lekcí nebo sólo lekce 250 Kč


Bankovní spojení: 2701297125 / 2010 Fio Banka, a.s., V Celnici 1028/10, 117 21 Praha 1 (do zprávy celé jméno, adresu, účel platby)

IČ: 71573020


ÚTERKY S ELIŠKOU 18:30 - 19:30    


KDE: PEXESO, Žabovřeská 1227, Praha 5 Zbraslav

TERMÍNY BUDOU BRZY!!Platby přes recepci organizace Pexeso, z.s., Žabovřeská 1227, 156 00 Praha - Zbraslav

www.pexeso.org