Doma nebudete na cvičení sami

Mobilní aplikace PERMANENTO

Aplikace má aktuálně tři části. V první nazvané "Než se pustíte do cvičení" si osvojíte (nebo připomenete) základní principy cvičení Permanento a pět pohybů, které se pak v různých modifikacích a úrovních náročnosti prolínají všemi sestavami. V části nazvané "Pojďte cvičit" vás aplikace nasměruje na sestavu, která vám pomůže rozhýbat tělo, nebo naopak zklidnit duši s ohledem na aktuální rozpoložení a časové možnosti (5 - 22 minut). A zatím poslední je "Knihovna sestav", kde jsou sestavy seřazeny podle náročnosti a vy si můžete vybrat svou oblíbenou.

Cena: základní verze ("Než se pustíte do cvičení" + jedna sestava) zdarma, prémiový přístup (pro využití všech sestav a rozcestníku "Pojďte cvičit") 1 190 Kč/rok nebo 599/čtvrtletí.

KE STAŽENÍ PRO iOS i ANDROID - stačí kliknout a je to!

Pokud upřednostňujete osobní přístup, přihlaste se na workshop! A pokud si nejste jistí správností provedení pohybů, přijďte na jednu z lekcí.

Videa na cvičení doma

Další inspirace na vyzkoušení - cvičit lze kdekoliv, kdykoliv a stačí pár minut

Měli jste náročný den? Zbývá vám energie tak akorát na to se někam svalit nebo se vrhnout na ledničku? Zkuste nepodlehnout...

Krátké video, které kombinuje několik způsobů přetáčení od nejlehčí varianty po tu nejnáročnější. Vyzkoušejte...

Čtyři minutky, které vás zklidní a nabijí zároveň! Začněte několika nádechy pěkně hluboko do břicha...